REZULTATI TAKMIČENJA 2019

SPISAK DOBITNIKA SAVAREZ PAKETA: Gavrilo Abrić, Benjamin Stanojević, Marko Brankovski-Nikolov, Aleksa Bajin, Igor Basta, Vuk Vukajlović, Sofija Sviderski, Olivera Ognjenović, Valeri Stanev, Ognjen Đurđević, Leonardo Borojević, Đorđe Marjanović, Rastko Marinković, Milun Šunjevarić, Milica Ristić.

SPISAK DOBITNIKA VAUČERA ZA PANNONIA GUITAR FEST: Aleksandar Krstić, Đorđe Marjanović, Rastko Marinković, Aleksa Bajin, Leonardo Borojević.

SPISAK DOBITNIKA VAUČERA GRIFFCRAFT: Leonardo Borojević, Đorđe Marjanović, Rastko Marinković, Milun Šunjevarić, Milica Ristić

SPISAK DOBITNIKA ZBIRKE NOTA NEMANJE BOGUNOVIĆA: Gavrilo Abrić, Benjamin Stanojević, Aleksa Bajin, Igor Basta, Vuk Vukajlović, Sofija Sviderski,  Olivera Ognjenović, Valeri Stanev, Ognjen Đurđević.

Revijalna kategorija

Pretkategorija

I kategorija

II kategorija

IIIa kategorija

IIIb kategorija

ČESTITAMO SVIM TAKMIČARIMA I NJIHOVIM PROFESORIMA!!!!

 

13. VOJVODINA GUITAR FEST 2019

Plakat fest 2019 SAJT

31.03. SATNICU TAKMIČENJA POGLEDAJTE O V D E

31.03. SATNICU SEMINARA POGLEDAJTE O V D E
*ukoliko želite bilo kakvu izmenu, ili ne možete da prisustvujete
seminaru, molimo vas da odmah kontaktirate AGV

26.03. SPISAK PRIJAVLJENIH TAKMIČARA POGLEDAJTE     O V D E
*ukoliko Vaše ime nije na spisku, molimo Vas da nas odmah
kontaktirate

23.03. RASPORED TAKMIČENJA PO KATEGORIJAMA:
petak, 05.april – revijalna kategorija & II kategorija
subota, 06.april – pretkategorija & IIIa kategorija
nedelja, 07.april – I kategorija & IIIb kategorija

20.03. BUDI I TI DEO ORGANIZACIJE 13.Vojvodina guitar festa!
Za sve informacije i prijavu, kliknite O V D E

13. VOJVODINA GUITAR FEST england-3-512    
04-08. april 2019.
Novi Sad

PROGRAM:

ČETVRTAK, 04. APRIL

Kreativni Centar BO INSIDE, 20h
Ribnjak, Petrovaradin
„Priče sa istočne strane“, IGOR MOTL, gitara

PETAK, 05. APRIL

SMŠ “Isidor Bajić”, 14-18h
Njegoševa 9
Takmičenje “Jovan Jovičić” / seminari

Koncertna sala MŠ“Isidor Bajić“, 19h

Njegoševa 9
MILOŠ JANJIĆ, gitara

DUO BraVe SAMBA
Branko BARNIĆ, gitara
Vesna VUČUREVIĆ, flauta

SUBOTA, 06. APRIL

SMŠ “Isidor Bajić”, 9-19h
Njegoševa 9
Takmičenje “Jovan Jovičić” / seminari

OPENS, 17h
Laze Telečkog 2
Panel diskusija „Guitar OPENS door“

Reformatorska hrišćanska crkva, 20h
Šafarikova 5
EDIN KARAMAZOV, gitara

NEDELJA, 07. APRIL

SMŠ “Isidor Bajić”, 9-19h
Njegoševa 9
Takmičenje “Jovan Jovičić” / seminari

Kulturna stanica Eđšeg, 19:30h
Antona Čehova 4
EuroStrings YOUNG STARS
Katarzyna SMOLAREK, gitara
Yuki SAITO, gitara
Viktor ĐUKNIĆ, gitara
Specijalni gost Viktor ILIĆ, gitara

Pobednici takmičenja “Jovan Jovičić”

 

Učesnici 2019a

 

PREDAVAČI / ŽIRI / KONCERTI

EDIN KARAMAZOV
EuroStrings ARTISTS:
/ KATARZYNA SMOLAREK /
/ YUKI SAITO /
/ VIKTOR ĐUKNIĆ /
VERA OGRIZOVIĆ
ZORAN KRAJIŠNIK
DARKO KARAJIĆ
ALEKSANDAR HADŽI-ĐORĐEVIĆ
MILOŠ JANJIĆ
IGOR MOTL
SLOBODAN MILIVOJEVIĆ
OGNJEN GRČAK
MILKICA PONJAVIĆ
ALEKSANDRA SPASOJEVIĆ
NENAD PETROVIĆ
VIKTOR ILIĆ
PETAR POPOVIĆ
EVITA&STEVAN JOVIĆ
DUO BraVe SAMBA
BRANKO BARNIĆ
VESNA VUČUREVIĆ

Nastavite sa čitanjem