Rezultati Takmičenja Jovan jovičić 2017

REZULTATI PRETKATEGORIJE

REZULTATI 1. KATEGORIJE

REZULTATI 2. KATEGORIJE

REZULTATI 3a KATEGORIJE

REZULTATI 3b KATEGORIJE

REZULTATI REVIJALNE KATEGORIJE

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2017   REZULTATI   PRETKATEGORIJE

  Ime i prezime Aleksandra Spasojević I. Motl Aleksandar Spasojević S. Jović Ukupno bodova Nagrada
1. Ognjen Đurđević 98 98 96 97.33 I1
2. Bogdan Đokić 95 97 98 98 97 I2
3. Dušan Nenadić 96 96 96 96 I3
4. Tatjana Imbrišić 93 93 93 95 93.5 II1
5. Sara Kontić 91 90 94 95 92.5 II2
6. Marko Mertel 92 87 91 98 92 II3
7. Boris Milojević 91 86 90 94 90.25 II4
8. Vuk Milošević 85 95 90 90 II5
9. Ana Milčić 85 85 92 87 87.25 II6
10. Aljoša Zrnić            84 82 87 88 85.25 II7

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2017 REZULTATI   I KATEGORIJE

  Ime i prezime Aleksandar Spasojević M.Ponjavić I. Motl V.Ferizović Ukupno bodova Nagrada
1. Jovana Petrić 96 97 97 98 97 I1
2. Luka Petrović 97 96 96 97 96.5 I2
3. Taša Kucurski 95 95 96 95.33 I3
4. Sofija Sviderski 94 90 93 92 92.25 II1
5. Andrijana Đokić 93 89 89 91 90.5 II2
6. Anđela Vranić 85 88 92 93 89.5 II3
7. Ilija Stojadinović 86 85 85 87 85.75 II4
8. Nevena Blagojević 84 83 82 81 82.5 III1
9. Una Toković 80 82 81 80 80.75 III2
10. Filip Krempatić 81 80 78 79.66 III3

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2017 REZULTATI   II KATEGORIJE

  Ime i prezime M.Ponjavić S.Milivojević P.Popović I. Motl Ukupno bodova Nagrada
1. Ivana Sakač 98 96 99 98 97.75 I1
2. Dimitrije Mladenović 96 98 97 97 97 I2
3. Bálint Baranyi 97 95 98 95 96.25 I3
4. Anja Vujačić 95 97 95 96 95.75 I4
5. Edmir Begović 94 94 91 94 93.25 II1
6. Matija Đukić 93 93 92 93 92.75 II2
7. Marko Lazović 91 93 93 92 92.25 II3
8. Nikola Rajić 91 92 90 91 91 II4
9. Emilija Arsenić  88 90 88 90 89 II5
10. Anja Petričić 88 89 87 86 87.5 II6
11. Pavle Kaucki 83 84 84 82 83.25 III1
12. Lana Kucurski 82 83 83 81 82.25 III2
13. Dimitrije Spasić 80 82 82 80 81 III3

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2017 REZULTATI IIIa KATEGORIJE

Ime i prezime D.Karajić P.Popović S.Milivojević A. Hadži-Đorđević Ukupno bodova Nagrada
1. Bisenija Matić 98 98 98 98 98 I1
2. Tamara Radulović 96 96 96 95 95.75 I2
3. Matija Bajić 95 97 95 95.66 I3
4. Jovana Anđelković 95 94 95 96 95 I4
5. Zlatko Josip Grgić 95 95 95 95 95 Distinction award
6. Nikola Milosavljević 92 93 92 93 92.5 II1
7. Norman Michelisz 92 92 93 92 92.25 II2
8. Filip Babić 94 86 93 93 91.5 II3
9. Nemanja Nikolić 93 88 90 94 91.25 II4
10. Ognjen Nikolajević 94 91 88 91 91 II5
11. Milica Ristić             94 89 90 87 90 II6
12. Uroš Božilović 93 86 90 89 89.5 II7
13. Nataša Matajurc 90 85 90 90 88.75 II8
14. Danijel Donđivić 85 90 84 92 87.75 II9
15. Isidora Nestorov 85 87 84 90 86.5 II10
16. Marko Mihailović 90 85 88 82 86.25 II11
17. Nataša Šormaz 82 84 84 82 83 III1
18. Anastasija Milićević 85 80 80 87 83 III1
19. Simonida Lončar 82 79 82 85 82 III2
20. Noemi Kučera 78 81 80 87 81.5 III3
21. Darinka Šćepanović 77 83 75 78 78.25 III4

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2017 REZULTATI IIIb KATEGORIJE

  Ime i prezime S. Tošić D. Karajić M. Janjić Ukupno  bodova Nagrada
1.  Viktor Nađ 98 96 97 97 I1
2. Dimitrije Ninković 97 97 96 96,66 I2
3. Marija Grujić 94 95 93 94 II1
4. Sara Sprečaković 93 95 93 93,66 II2
5. Nina Đurđević 90 90 91 90,33 II3
6. Katarina Nikolić 91        90 88 89,66 II4
7. Petar Nojić 89 89 89 89 II5
8. Matija Kolaković 88 89 87 88 II6
9. Bendegúz Bánó 86 84 84 84,66 III1
10. Anja Drobac 84 85 84 84,33 III2
11. Vuk Puzić 83 81 80 81,33 III3
12. Stevan Srdić 80 80 81 80,33 III4
13. Stefan Delić 77 75 75 75,66 III5

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2017 REZULTATI   REVIJALNE KATEGORIJE

  Ime i prezime Aleksandra Spasojević I. Motl S. Jović Aleksandar Spasojević Ukupno bodova Nagrada
1. Jelena Čapanda 100 100 100 100 100 I1
2. Nađa Tomić 94 95 97 95 95.25 I2
3. Kristina Šuljan 93 92 95 93 93.25 II1
4. Tara Livaja 85 94 95 92 91.5 II2

 

 

 

 

Advertisements