Rezultati Takmičenja Jovan Jovičić 2019

Revijalna kategorija

Pretkategorija

I kategorija

II kategorija

IIIa kategorija

IIIb kategorija

 

Rezultati revijalna kategorija 2019

Ime i Prezime

kategorija

ocena čl. žirija 1

ocena čl. žirija 2

ocena čl. žirija 3

konačni bodovi

nagrada

Gavrilo Abrić

revijalna kategorija

98

98

99

98.33

I1

Jelena Čapanda

revijalna kategorija

96

96

98

96.67

I2

Teodora Medić

revijalna kategorija

95

95

98

96.00

I3

Stefan Radoš

revijalna kategorija

92

93

95

93.33

II1

Žiri revijalna kategorija

1. A. Spasojević

2. N. Petrović

3. S. Jović

 

Rezultati Pretkategorija 2019

Ime i Prezime

kategorija

ocena čl. žirija 1

ocena čl. žirija 2

ocena čl. žirija 3

ocena čl. žirija 4

konačni bodovi

nagrada

Benjamin Stanojević

pretkategorija

98

100

100

98

99.00

I1

Marko Brankovski-Nikolov

pretkategorija

99

99

99

99

99.00

I2

Aleksa Bajin

pretkategorija

97

100

96

97

97.50

I3

Relja Stojanović

pretkategorija

95

97

98

98

97.00

I4

Dušan Žunjić

pretkategorija

95

99

95

95

96.00

I5

Simona Šefčić

pretkategorija

94

97

96

96

95.75

I6

Sonja Pupovac

pretkategorija

94

97

97

94

95.50

I7

Leon Kajić

pretkategorija

96

96

95

93

95.00

I8

Filip Melvinger Nikolić

pretkategorija

94

95

95

95

94.75

II1

Minja Zidarević

pretkategorija

   –

97

95

92

94.67

II2

Filip Tesla

pretkategorija

92

96

95

95

94.50

II3

Jana Kitanović

pretkategorija

89

96

96

94

93.75

II4

Ljubomir Pejin

pretkategorija

95

95

93

91

93.50

II5

Jakov Stajkovac

pretkategorija

92

95

     –

93

93.33

II6

Teodora Jovanović

pretkategorija

91

95

96

90

93.00

II7

Mihailo Jovičić

pretkategorija

85

96

94

93

92.00

II8

Katarina Jurčak

pretkategorija

92

95

90

90

91.75

II9

David Milošević

pretkategorija

     –

92

90

89

90.33

II10

Dina Erić

pretkategorija

75

78

78

78

77.25

III1

Nađa Magazin

pretkategorija

77

80

75

77

77.25

III2

Žiri pretkategorija

1. A. Spasojević

2. S. Jović

3. N. Petrović

4. I. Motl

 

Rezultati I kategorija 2019

Ime i Prezime

kategorija

ocena čl. žirija 1

ocena čl. žirija 2

ocena čl. žirija 3

ocena čl. žirija 4

konačni bodovi

nagrada

Olivera Ognjenović

I kategorija

99

99

100

100

99.50

I1

Valeri Stanev

I kategorija

98

97

98

98

97.75

I2

Ognjen Đurđević

I kategorija

98

96

97

   –

97.00

I3

Mateja Vujić

I kategorija

95

96

96

96

95.75

I4

Petar Travica

I kategorija

97

95

   –

95

95.67

I5

Ognjen Keleman

I kategorija

95

95

95

95

95.00

I6

Barbara Bede

I kategorija

96

94

95

95

95.00

I7

Maja Živković

I kategorija

95

95

95

95

95.00

I8

Marija Ralević

I kategorija

91

91

95

95

93.00

II1

Sofija Dejanović

I kategorija

92

93

92

94

92.75

II2

Ivan Haršić

I kategorija

91

93

93

94

92.75

II3

Luka Vidović

I kategorija

91

91

91

91

91.00

II4

Anđelka Dragić

I kategorija

90

90

90

93

90.75

II5

Uroš Velimirović

I kategorija

87

88

88

90

88.25

II6

Marko Mertel

I kategorija

90

85

85

91

87.75

II7

Mia Živojinović

I kategorija

85

89

   –

88

87.33

II8

Dušan Nenadić

I kategorija

   –

85

88

88

87.00

II9

Matija Stojanović

I kategorija

88

85

85

88

86.50

II10

Marko Simić

I kategorija

88

85

85

88

86.50

II11

Kaszás Réka Natasa

I kategorija

86

86

87

84

85.75

II12

Bogdan Đokić

I kategorija

85

85

85

85

85.00

II13

Luka Đurić

I kategorija

83

85

   –

85

84.33

III1

Nemanja Vujović

I kategorija

80

79

80

85

81.00

III2

Nikola Milošević

I kategorija

82

80

79

82

80.75

III3

Ivanics Réka

I kategorija

79

77

76

80

78.00

III4

 

Žiri I kategorija

 

1. A. Spasojević

2. M. Ponjavić

3. N. Petrović

4. S. Jović

 

Rezultati II kategorija 2019

Ime i Prezime

kategorija

ocena čl. žirija 1

ocena čl. žirija 2

ocena čl. žirija 3

ocena čl. žirija 4

ocena čl. žirija 5

konačni bodovi

nagrada

Igor Basta

II kategorija

96

98

98

99

98

97.80

I1

Vuk Vukajlović

II kategorija

99

97

97

98

96

97.40

I2

Sofija Sviderski

II kategorija

97

   –

96

98

95

96.50

I3

Tadija Petrović

II kategorija

90

91

90

97

90

91.60

II1

Luka Petrović

II kategorija

95

86

95

   –

85

90.25

II2

Katarina Vastano

II kategorija

93

84

92

92

90

90.20

II3

Jovana Petrić

II kategorija

94

89

85

95

80

88.60

II4

Bogdan Rajković

II kategorija

89

85

88

90

87

87.80

II5

Filip Krempatić

II kategorija

   –

80

82

90

77

82.25

III1

Mia Mandić

II kategorija

80

77

79

85

75

79.20

III2

Žiri II kategorija

1. A. Spasojević

2. N. Petrović

3. S. Milivojević

4. S. Jović

5. O. Grčak

 

Rezultati IIIa kategorija

Ime i Prezime

kategorija

ocena čl. žirija 1

ocena čl. žirija 2

ocena čl. žirija 3

ocena čl. žirija 4

konačni bodovi

nagrada

Leonardo Borojević

IIIa kategorija

98

99

98

98

98.25

I1

Đorđe Marjanović

IIIa kategorija

96

97

97

   –

96.67

I2

Rastko Marinković

IIIa kategorija

95

96

96

96

95.75

I3

Marko Lazović

IIIa kategorija

95

95

96

95

95.25

I4

Anđela Bekrić

IIIa kategorija

95

95

95

95

95.00

I5

Bálint Baranyi

IIIa kategorija

93

93

92

   –

92.67

II1

Veljko Brankovan

IIIa kategorija

92

91

93

92

92.00

II2

Ilija Kostić

IIIa kategorija

89

91

91

   –

90.33

II3

Vladeta Marinkov

IIIa kategorija

92

92

88

88

90.00

II4

Uroš Derikrava

IIIa kategorija

90

87

90

90

89.25

II5

Aleksandar Krstić

IIIa kategorija

89

86

89

88

88.00

II6

Ivan Pavlović

IIIa kategorija

87

86

87

90

87.50

II7

Bogdan Stojanović

IIIa kategorija

89

86

   –

87

87.33

II8

Ivana Sakač

IIIa kategorija

87

85

87

86

86.25

II9

Vedran Galičić

IIIa kategorija

86

76

86

78

81.50

III1

Emilija Arsenić

IIIa kategorija

80

79

85

80

81.00

III2

Anja Petričić

IIIa kategorija

85

80

80

77

80.50

III3

Jana Tomić

IIIa kategorija

79

75

78

75

76.75

III4

 

Žiri IIIa kategorija

 

1. Z. Krajišnik

2. M. Janjić

3. S. Milivojević

4. O. Grčak

 

Rezultati IIIb kategorija 2019

Ime i Prezime

kategorija

ocena čl. žirija 1

ocena čl. žirija 2

ocena čl. žirija 3

ocena čl. žirija 4

konačni bodovi

nagrada

Milun Šunjevarić

IIIb kategorija

99

98

95

98

97.50

I1

Milica Ristić

IIIb kategorija

97

97

97

96

96.75

I2

Aleksa Šarčević

IIIb kategorija

94

92

92

94

93.00

II1

Bisenija Matić

IIIb kategorija

93

95

90

93

92.75

II2

Matija Bajić

IIIb kategorija

89

94

   –

93

92.00

II3

Ana Nedeljković

IIIb kategorija

94

89

93

92

92.00

II4

Tea Stanković

IIIb kategorija

91

91

88

87

89.25

II5

Tamara Radulović

IIIb kategorija

87

88

86

   –

87.00

II6

Filip Miladinović

IIIb kategorija

84

85

78

77

81.00

III1

Tina Stanković

IIIb kategorija

83

80

80

77

80.00

III2

 

Žiri IIIb kategorija

 

1. D. Karajić

2. P. Popović

3. S. Milivojević

4. O. Grčak