Rezultati Takmičenja Jovan jovičić 2018

REZULTATI PRETKATEGORIJE

REZULTATI 1. KATEGORIJE

REZULTATI 2. KATEGORIJE

REZULTATI 3a KATEGORIJE

REZULTATI 3b KATEGORIJE

REZULTATI REVIJALNE KATEGORIJE

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2018  REZULTATI   PRETKATEGORIJE 

  Ime i prezime A.Spasojević S.Jović N.Petrović I.Motl M.Ponjavić Ukupno  bodova Nagrada
1. Ognjen Keleman 98 97 97 97 97 97.2 I1
2. Barbara Bede 96 95 99 98 96 96.8 I2
3. Minja Zidarević 97 96 95 97 96.25 I3
4. Sofija Milanko 95 96 95 98 96 I4
5. Katarina Kulinčević 95 96 95 96 95 95.4 I5
6. Vuk Milošević 98 94 92 94 94.5 II1
7. Sonja Pupovac 92 96 93 93 95 93.8 II2
8. Mihajlo Manigodić 89 94 89 90 91 90.6 II3
9. Molnár Ákos 90 91 91 85 91 89.6 II4
10. Kosta Jovanić 85 90 87 84 87 86.6 II5
11. Marina Lazić 86 86 88 85 86 86.2 II6

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2018  REZULTATI   I KATEGORIJE

  Ime i prezime A.Spasojević M.Ponjavić S.Jović N.Petrović I.Motl Ukupno bodova Nagrada
1. Sofija Sviderski 100 100 100 100 100 I1
2. Kristina Petrović 100 100 100 100 100 100 I1
3. Olivera Ognjenović 99 99 99 99 99 99 I2
4. Vuk Vukajlović 99 98 98 98 98 98.2 I3
5. Valeri Stanev 98 98 98 97 97 97.6 I4
6. Filip Krempatić 95 95 95 95 95 I5
7. Olga Dubljanin 94 94 95 94 94 94.2 II1
8. Taša Kucurski 93 93 93 92 92.75 II2
9. Sara Kontić 90 88 90 88 84 88 II3
10. Irena Mijatović 91 85 86 85 84 86.2 II4
11. Marko Mertel 88 85 87 85 85 86 II5
12. Marko Segedi 85 87 86 86 86 86 II5
13. Đurđa Milovanović 88 86 84 87 82 85.4 II6
14. Anđelka Dragić 84 87 87 85 83 85.2 II7

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2018  REZULTATI   II KATEGORIJE

  Ime i prezime

 

A.Spasojević M.Ponjavić S.Jović N.Petrović I.Motl M.Janjić Ukupno bodova Nagrada
1. Melanija Stanković 97 95 98 99 97 96 97 I1
2. Jovana Petrić 98 95 97 97 96 97 96.6 I2
3. Luka Petrović   (Šabac) 97 95 99 95 95 96.2 I3
4. Ivan Pavlović 92 95 95 96 94 88 93.3 II1
5. Luka Petrović (S.Palanka) 94 93 92 92 91 92 92.3 II2
6. Rastko Marinković 93 91 90 89 92 90 90.8 II3
7. Anđelija Grković 94 90 88 90 89 90.2 II4
8. Lazar Marković 90 89 92 89 89 89.8 II5
9. Lana Kucurski 84 86 86 83 80 83.8 III1
10. Konstantin Bečejić 86 80 83 84 78 82.2 III2
11. Strahinja Marković 82 78 85 83 81 79 81.3 III3
12. Relja Brdar 77 80 78 76 75 75 76.8 III4

 

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2018   REZULTATI IIIa KATEGORIJE

  Ime i prezime Karajić Popović Milivojević Hadži-Đorđević Ukupno bodova Nagrada
1. Milica Ristić 99 99 98 98 98.5 I1
2. Milun Šunjevarić 97 98 97 96 97 I2
3. Aleksa Šarčević 96 96 95 97 96 I3
4. Katarina Zlatković 96 97 96 93 95.5 I4
5. Anđela Bekrić 94 95 93 94 II1
6. Nikola Milosavljević 90 94 92 94 92.5 II2
7. Tamara Radulović 95 89 91 95 92.5 II2
8. Uroš Derikrava 97 88 88 95 92 II3
9. Ognjen Nikolajević 94 92 89 93 92 II3
10. Ivana Sakač 89 91 90 93 90.75 II4
11. Filip Babić 88 93 87 91 89.75 II5
12. Vladeta Marinkov 91 87 81 85 86 II6
13. Simonida Lončar 85 84 83 85 84.25 III1
14. Mihailo Mladenović 80 83 82 82 81.75 III2
15. Matija Đukić 80 81 78 85 81 III3
16. Vladimir Janković 80 82 80 80 80.5 III4
17. Anja Petričić 80 80 75 75 77.5 III5

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2018  REZULTATI IIIb KATEGORIJE

  Ime i prezime S.Tošić Z.Krajišnik M.Janjić Ukupno  bodova Nagrada
1. Marija Grujić 97 97 97 97 I1
2. Bisenija Matić 96 96 96 96 I2
3. Matija Bajić 95 95 95 95 I3
4. Nina Đurđević 92 92 91 91.66 II1
5. Sara Sprečaković 93 91 86 90 II2
6. Dimitrije Mirković 87 89 87 87.66 II3
7. Viktor Đurić 87 90 85 87.33 II4
8. Nemanja Nikolić 85 87 86 86 II5
9. Marko Mihailović 84 84 84 84 III1
10. Stevan Srdić 82 83 81 82 III2
11. Danijel Donđivić 80 83 80 81 III3
12. Anastasija Milićević 75 79 75 76.33 III4

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2018  REZULTATI REVIJALNE KATEGORIJE

  Ime i prezime A.Spasojević N.Petrović I.Motl S.Jović M.Ponjavić Ukupno bodova Nagrada
1. Ljubica Delić 99 99 99 99 99 99 I1
2. Pavle Bačikin 98 98 98 98 98 98 I2
3. Gavrilo Abrić 96 97 96 97 97 96.6 I3
4. Aleksa Bajin 95 96 97 96 96 96 I4
5. Sergej Popović 96 95 95 95 95 95.2 I5
6. Nađa

Tomić

93 94 94 94 94 93.8 II1

 

 

 

 

Advertisements