Rezultati Takmičenja Jovan jovičić 2016

REZULTATI PRETKATEGORIJE

REZULTATI 1. KATEGORIJE

REZULTATI 2. KATEGORIJE

REZULTATI 3a KATEGORIJE

REZULTATI 3b KATEGORIJE

REZULTATI REVIJALNE KATEGORIJE

Takmičenje “Jovan Jovičić“2016   REZULTATI   PRETKATEGORIJE

  Ime i prezime A.Spasojević I. Motl N.Petrović S. Jović Ukupno bodova Nagrada
1. Sofija Sviderski 100 100 100 100 I1
2. Nađa Grdinić 99 99 98 100 98.75 I2
3. Uroš Jaćević 98 97 97 98 97.5 I3
4. Taša Kucurski 96 94 95 97 95.5 I4
5. Filip Krempatić 95 94 96 96 95.25 I5
6. Ognjen Đurđević 94 89 94 92.33 II1
7. Stefan Stanimirović 91 92 89 95 91.75 II2
8. Staša Stanojlović 93 90 93 91 91.75 II2
9. Tatjana Imbrišić 93 91 90 92 91.5 II4
10. Teodor Tomić 92 90 92 91.33 II5
11. Una Toković 83 92 88 92 88.75 II6
12. Sara Kontić 89 85 85 91 87.5 II7
13. Marko Segedi 88 83 85 92 87 II8
14. Ognjen Keleman 86 87 83 90 86.5 II9
15. Rastko Stanković 85 84 84 89 85.5 II10
16. Marko Mertel 84 83 83 85 83.75 III1
17. Jovana Soraić 80 84 81 84 82.25 III2

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2016   REZULTATI  I KATEGORIJE

Ime i prezime M.Srđević S. Jović I. Motl N.Petrović Ukupno bodova Nagrada
1. Ilija Kostić  96 96 95 96 95.75 I1
2. Balint Baranji 94 95 93 92 93.5 II1
3. Nikola Rajić 92 93 92 94 92.75 II2
4. Lazar Marković  93 90 93 92 II3
5. Ivan Pavlović  92 92 91 90 91.25 II4
6. Marko Lazović 91 91 90 91 90.75 II5
7. Kristian Benak 89 90 88 88 88.75 II6
8. Lana Kucurski 88 89 82 90 87.25 II7
9. Vuk Stojić 82 83 83 83 82.75 III1
10. Aleksa Vulićević 80 81 87 82 82.5 III2
11. Rastko Marinković 81 82 82 80 81.25 III3
12. Jovana Petrić 79 80 80 79 79.5 III4
13. Nina Mandović 80 79 78 79 III5

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2016   REZULTATI   II KATEGORIJE

Ime i prezime A. Hadži-Đorđević  S.Milivojević P.Popović I.Motl Ukupno bodova Nagrada
1. Filip Babić 99 98 98 96 97.75 I1
2. Aleksa Šarčević 97 96 97 95 96.25 I2
3. Ognjen Nikolajević 98 96 96 90 95 I3
4. Nikola Milosavljević  95 97 92 90 93.5 II1
5. Ivana Sakač 92 92 94 90 90.75 II2
6. Uroš Derikrava 88 90 91 88 89.25 II3
7. Anja Vujačić 87 90 93 85 88.75 II4
8. Aleksandar Krstić 86 87 90 89 88 II5
9. Boglarka Bozsoki 89 88 89 85 87.75 II6
10. Simonida Lončar 85 90 86 80 85.25 II7
11. Pavle Kaucki 87 86 84 81 84.5 III1
12.  Nađa Begović 85 85 83 80 83.25 III2
13. Mihajlo Petrović 80 85 82 77 81 III3

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2016   REZULTATI IIIa KATEGORIJE

Ime i prezime S.Tošić P.Popović S.Milivojević A. Hadži-Đorđević  Ukupno bodova Nagrada
1. Miloš Soćanin 95 96 95 95 95.25 I1
2. Nina Đurđević 92 93 92 93 92.5 II1
3. Bisenija Matić 89 94 93 92 92 II2
4. Viktor Nađ 91 90 94 91.66 II3
5. Matija Bajić 90 91 91 90.66 II4
6.. Matija Perčić 89 92 90 90 90.25 II5
7. Viktor Đurić 90 89 89 89 89.25 II6
8. Dijana Gligorijević  89 88 87 90 88.5 II7
9. Marija Grujić 88 87 88 87.66 II8
10. Nemanja Nikolić 85 86 85 85 85.25 II9
11. Danijel Donđivić 84 84 83 84 83.75 III1
12. Marko Mihailović 84 83 84 83.66 III2
13. Teodora Majstorović 80 86 80 83 82.25 III3
14. Mila Omazić 77 79 82 80 79.5 III4
15. Svetozar Kosanović 77 77 80 82 79 III5
16. Diana Munjin 75 75 75 75 75 III6

Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2016   REZULTATI IIIb KATEGORIJE

Ime i prezime Z.Krajišnik D.Karajić P.Popović S.Milivojević Ukupno  bodova Nagrada
1. Dimitrije Ninković 95 95 96 95 95.25 I1
2. Katarina Nikolić 93 94 94 92 93 II1
3. Tijana Stojić 93 93 93 93 93 II1
4. Marija Rašić 92 94 88 94 92 II3
5. Sava Božinović 93 90 92 91 91.5 II4
6. Nikola Jelačić  91 92 91 91.33 II5
7. Belmin Okanović 93 93 90 88 91 II6
8. Stefan Dejanović 90 93 89 90 90.5 II7
9. Anja Drobac 82 89 86 82 84 III1
10. Iva Kosić 86 84 82 84 84 III1
11. Luka Cvetković 82 84 84 83 83.25 III3
12.  Danilo Trajković 80 83 80 75 79.5 III4
13. Petar Nojić 80 78 81 77 79 III5
14. Tijana Stojanović 70 70 71 70 70.25 pohvala
Takmičenje “Jovan Jovičić“ 2016   REZULTATI   REVIJALNE KATEGORIJE
Ime i prezime S. Jović I. Motl N.Petrović Ukupno bodova Nagrada
1. Jelena Čapanda 96 97 98 97 I1
2. Ivana Smiljanić 94 95 97 95.3 I2
3. Kristina Šuljan 96 94 93 94.3 II1
4. Nađa Tomić 91 92 91 91.3 II2

 

 

 

 

Advertisements